O NÁS

Bc. Andrea Popovičová

Majiteľka, Kozmetička - Vizážistka

     Už v puberte som sa začala zaujímať o to, prečo moje kamarátky majú tak rozdielnu pleť. Ja sama som trpela suchou atopickou pleťou, pričom moje kamarátky mali mastnú aknóznu pleť. 

Puberte sa všetko pripisovať nedá. 

Samozrejme pre pubertiačky, ktorými sme boli, bol make up riešením a tak som okúsila aj toto kúzlo skrášľovania sa. Kamuflovať nedostatky pleti make up-oum mi už viac nestačilo a preto po zvážení som sa rozhodla odborne vzdelávať na ZSŠ v Košiciach, odbor Kozmetička-Vizážistka.  Po 4 rokoch odborného vzdelávania sa som pochopila, že byť dobrou kozmetičkou znamená celoživotné vzdelávanie a napredovanie, nie len vo svete kozmetiky, ale aj zdravej výživy a zdravotníctva. 

     V kozmetickom salóne Beauty Break sa zaoberám nie len liečbou a regeneráciou pleti, ale najmä predchádzať zhoršeniu stavu pleti, ktoré nás tak trápia. 

Medzi moje koníčky patrí: 

  • Vizáž, čo zahŕňa líčenie (kontúrovanie tváre, extravagantné líčenie...) , úpravu vláskov a starostlivosť o ne. 
  • Taktiež obľubujem dozvedieť sa nové informácie o novinkách populárnych nie len v kozmetike, preto z času na čas absolvujem zaujímavé školenie.
  • Rada využívam svoju kreatívnosť na praktické účely, ako je dekorovanie (aj preto je v mojom salóne stále niečo nové); upravujem, kombinuje a prešívam oblečenie; čo dokážem, to si sama vyrobím ako napríklad: čelenky na kozmetické ošetrenie, návleky na nohy, dekoratívne stany v kozmetike, nočné lampičky a mnohé iné, čo môžete spozorovať aj u mňa v kozmetike. 
  • Milujem hudbu a aj preto u mňa v salóne nebudete počúvať rádio, ale poctivo vytvorený playlist nadčasovej hudby. 
  • V neposlednom rade medzi moje koníčky radím aj môj salón. Cítim sa v ňom úžasne a to sa odzrkadľuje aj na mojej práci. Dôkazom sú spokojní a stále sa vracajúci zákazníci :)