Naše služby

Líčenie

17.02.2019

Líčenie, ktoré vydrží viac než čakáte :)

doteraz neliečené alebo nedoliečené malígne ochorenia,akútna bakteriálna alebo vírová infekcia,akútne horúčkovité stavy,akútne žilové ochorenie,chlamýdie,menštruácia,eryzipel,ochorenie obličiek a pečene,srdcové zlyhávanie,glaukóm,patologické tehotenstvo,neošetrené kožné ochorenie,nejasné brušné bolesti.

Diamantová mikrodermabrázia je veľmi príjemná a bezbolestná metóda ošetrenia pleti. Je to terapeutická metóda, ktorá pracuje na princípe jemného mechanického obrusovania vrchnej vrstvy pokožky pomocou špeciálnych nadstavcov systémom vákuového odsávania. Jedná sa o veľmi šetrnú metódu vhodnú pre každý typ pleti, pomocou ktorej dosiahnete...

Retinolová kúra je vynikajúca práve na jesenné a zimné obdobie, pretože zlepšuje obranyschopnosť pokožky voči mrazom a vetru a vďaka tomu aj zabraňuje tvorbe vrások tým, že normalizuje proces rohovatenia pokožky a hojenia, ochraňuje tkanivo vrátane pokožky pred nežiadúcimi účinkami toxických látok a cudzorodých mikroorganizmov.

Dehydrovaná a suchá pleť sa často nesprávne spájajú v jeden typ. V skutočnosti sa nezriedka jedná o dva odlišné druhy pleti. V detskom veku sa stretávame s veľmi dobre hydratovanú, ale suchou kožou. Naopak, v období nástupu menopauzy môže byť pokožka nadmerne mastná, ale so známkami dehydratácie.

AKNÓZNA PLEŤ

11.11.2018

Príčiny: Akné je ochorenie mazových žliaz kože. Príčin jeho vzniku je niekoľko a vzájomne sa kombinujú. Dôležitú rolu zohráva hormonálna nerovnováha predovšetkým androgénnych hormónov, zvýšená miera rohovatenia vývodných ciest mazových žliaz, vedúcich k uzáveru mazovej cesty, a zápal vznikajúci okolo komedónu.

Jedná sa o metódu odstraňovania tukových buniek cielenými ultrazvukovými vlnami, ktoré prenikajú až do hĺbky dvoch centimetrov pod povrch kože. V nasledovných dňoch až týždňoch sa rozpustený tuk z tela automaticky vylúči lymfatickými a močovými cestami, takže sa nemusíte báť jo-jo efektu.