MASÁŽE TVÁRE, KRKU A DEKOLTU

01.08.2018

KLASICKÁ MASÁŽ

    Pozitívne ovplyvňuje činnosť kože, pretože pôsobí na krvný obeh, lymfatický systém, na svaly a nervové zakončenia. Klasická masáž prináša psychické uvoľnenie, vďaka čomu pocítite novú energiu a rovnováhu. Odstraňuje nahromadený stres a únavu, zabraňuje starnutiu pleti, tým že vypína vrásky a zabraňuje tvorbe nových vrások. A navyše vďaka masáži sa výživové látky z krémov alebo sér dostávajú hlbšie do pokožky kože a preto zintenzívňujú blahodárny účinok na pokožku. 

 

MIKROMASÁŽ OČNÉHO OKOLIA

    Koža v okolí očí je až 7x tenšia ako koža tváre. Vrásky sa tam vyskytujú ako prvé a často krát už v pomerne mladom veku. Nenadarmo sa hovorí, že oči sú zrkadlom duše. Odráža sa v nich nie len vek, ale aj to ako sa človek cíti vo svojom vnútri. Oči človeka s fyzickou a duševnou kondíciou pôsobia sviežo, sú bez kruhov a nadmerných vrások. Preto si okolie oka vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Okrem špeciálnych kozmetických prípravkov určených práve na očné okolie (krémy, masky, séra) blahodárne pôsobí pravidelná masáž očného okolia. Eliminuje mimické vrásky a kruhy pod očami.

  • Účinky mikromasáže očného okolia:
  • Pôsobí proti únave očí a znižuje očný tlak.
  • Odďaľuje proces starnutia.
  • Pôsobí proti padavému viečku.
  • Eliminujú sa vrásky okolo očí a na koreni nosa.
  • Zmenšujú sa vačky pod očami.
  • Pomáha k lepšiemu spriechodneniu dutín.
  • Posilňuje obočie.
  • Prekrvuje pokožku, odďaľuje jej stenšenie a predčasné starnutie.
  • Zabraňuje strate vlhkosti pokožky.

ŠPECIFICKÉ MASÁŽE TVÁRE

CYTOMASÁŽ

Je to masáž zameraná na spodnú časť tváre, vďaka ktorej vypíname a spevňujeme nosoústnu ryhu, čeľusť a krk. Veľmi účinne obmedzuje tvorbu vrások, zvyšuje elasticitu a pružnosť pleti. Cielenými masážnymi pohybmi cytomasáže podporujeme prekrvenie, látkovú výmenu a lymfatický obeh. 

LIFTINGOVÁ

Slúži na stimuláciu mimických svalov, kde nám najčastejšie vznikajú vrásky. Zlepšuje všetky funkcie pokožky, spevňuje kontúry tváre a dekoltu, účinne pôsobí a predchádza starnutiu pleti, uvoľňuje stres a napätie.

Pre výrazné predchádzanie starnutia pleti je manuálna liftingová masáž tváre určená najmä pre dámy po dosiahnutí veku 35 rokov života

JACQUETOVA

Toto ošetrenie je založené na štúdiách Dr. Jacqueta. Jedná sa o masáž k liečbe AKNÉ. Využíva sa k tomu séria poštipov, ktoré pleť celkovo uvoľnia, prekrvia, okysličia svaly na tvári a spevnia kontúry tváre.Jacquetovu masáž vykonávame na mastnej pleti. Je však vhodná tiež pre pleť veľmi až extrémne citlivú. Táto masáž je veľmi vhodná tiež pre starnúcu pleť, ktorá potrebuje spevniť. Podporuje odstránenie toxínov z pleti, čistí pleť a napomáha k jej zvlhčeniu, dodáva pokožke žiarivý vzhľad, odstraňuje kruhy pod očami.

Jacquetova masáž Vám poskytne skutočne energetické ošetrenie.